Спілка вчителів-полоністів  України

 

Ми готуємо вчителів польської мови та предметів, які вивчаються польською мовою в дитячих садках, гімназіях, університетах та позашкільних навчальних закладах. Популяризуємо знання про польську культуру та історію, допомагаємо удосконалювати кваліфікацію викладачів, створювати навчальні плани.

Постачаємо школи  підручниками та навчальними посібниками, надаємо методичну підтримку та навчаємо членів Спілки, проведимо науково-практичні конференції, семінари, тренінги та стажування, а також табори і свята, фестивалі, конкурси, предметні олімпіади , конгреси і конференції з участю експертів з України і з-за кордону.

Ми також направляємо дітей, підлітків та дорослих на стажування у вищих, спеціалізованих та середніх навчальних закладах, а також підтримуємо інші форми освіти в Україні та за кордоном. Ми публікуємо видатні іноземні та місцеві праці експертів в галузі освіти, демонструємо матеріальну та методичну допомогу навчальним закладам. Ми проводимо обмін досвідом між вчителями з Польщі, України та інших країн.