До уваги вчителів польської мови!!!

Викладачі Дрогобицької філії ІМЗО МОН України 24 та 25 січня 2018 p. (16 годин) проводитимуть заняття з методики викладання польської мови у Волинському інституті післядипломної педагогічної освіти  на курсах підвищення кваліфікації вчителів іноземних мов Волинської області.

Тематика занять: сучасні інноваційні методи навчання польської мови; використання  інформаційно-комунікаційних технологій при навчанні польської; створення мотиваційної атмосфери на уроці польської мови, планування та організація уроку польської мови, методика проведення інтегрованих уроків польської мови та ін.

 

 

________________________________________________________________________________

ШАНОВНІ КОЛЕГИ,

повідомояємо, що Вища школа підприємництва та адміністрації в Любліні зацікавлена в розвитку міжнародної співпраці та можливості підготовки пропозицій для навчання молоді та дорослих.

Від 15 січня 2017 року Вища школа підприємництва та адміністрації в Любліні організовує безкоштовний on-line курс польської мови  польської мови для іноземців. Більше інформаціх на сайті.  https://wspa.pl/pl/kursy-i-szkolenia/kurs-jezyka-polskiego-online.

Для ознайомлення з детальною інформацією перейдітьь за посиланням:

Program kursu języka polskiego on-line

Одночасно інформуємо, Вища школа підприємництва та адміністрації в Любліні організовує Мовну школу в рамках якої  закордонні студенти можуть навчатися польської мови. Більше того  пропонується пропозиція, скерована для осіб, які не володіють польською мовою на потрібному рівні для навчання. Школа від 2013 року проводить набір слухачів в рамках Літньої школи  навчання поольської мови.

Пропонується денна і заочна форма навчання на 13 спеціалізацій першого та другого рівня такі як: Адміністрація, Архітектура, Журналістика та суспільна комунікація, Фінанси та бухгалтерський облік, Простірна економіка, Інформатика,Прикладна лінгвістика, Соціальна робота, Соціологія, Міжнародні відносини, Транспорт, Управління.
Вища школа підприємництва та адміністрації в Любліні -це міжнародний навчальний заклад, який навчає студентів з 17 країн світу на польській англійській мовах.

Набір на академічний рік розпочинається від 01 червня і триває цілий рік.

________________________________________________________________________________

 

Всеукраїнський координаційно-методичний центр  навчання польської мови та культури в Дрогобичі у співпраці зі Спілкою допомоги полякам на Сході “Креси” з Кракова
розпочав у жовтні реалізацію проекту:

Стажування польських вчителів у краківських
школах.

Жовтневі стажування мали характер пілотажу. Ми вивчили можливість і обсяг такої програми. З січня 2018 року, якщо Спілка допомоги полякам на Сході “Креси” отримає відповідну дотацію, ми будемо включати близько 20 польських вчителів з України. Проект включає в себе два компоненти: практика в призначеній школі та мовний курс з можливістю засвідчення своїх навичок. Це передбачає двічі відвідування Кракова (навесні, стажування у школі та мовний курс в червні або серпні). Тому ми приймемо тих людей, які добровільно братимуть участь у цілому проекті в обох цих компонентах,  очікуємо такого зобов’язання при реєстрації кандидатів. Перш за все, будуть прийняті учасники з мовним рівнем В2 . У виняткових випадках ми відмовимося від цього припущення. Пані Ілона Ласота несе відповідальність за реалізацію проекту з боку нашого Центру, тому всі питання можна скеровувати до неї, або на адресу нашого центру у Фейсбуці (https://www.facebook.com/CentrumDrohobycz). Після подання заявки кандидати отримають початкову анкету електронною поштою для завершення проекту. Ми щиро запрошуємо вчителів, дочекавшись підтвердженої інформації про відповідну дотацію.